משכנתא לדירה ברומניה

משכנתא לדירה ברומניה

סיוע בקבלת משכנתא לרכישת דירה ברומניה ע"י בנק מקומי.

משקיעים רבים מעוניינים לרכוש דירה ברומניה להשקעה, חלקם זקוקים להשלמה להון העצמי כדי לרכוש דירה. דרכנו תוכלו לקבל משכנתא לדירה ע"י בנק ברומניה. אנו  לא רק נפנה אתכם לבנק אשר מעניק הלוואות לרכישת דירה ברומניה להשקעה גם לישראלים.

אנו גם נלווה אתכם לאורך כל התהליך עד לקבלת אישור. עוד טרם הרכישה אנו נעביר את הפרטים הרלוונטיים לבנק כולל פרטי הנכס שאתם רוצים לרכוש. חשוב לציין כי הבנק יבצע כנהוג בדיקת יכולת החזר שלכם  לפני מתן האישור הבנק ברומניה. כחלק מהליווי שאנו מעניקים ללקוחותינו, ניתן למצוא דרכנו מגוון פתרונות ובכללם: מתן פתרונות לגיוס הון וליווי פיננסי ע"י לקוחותינו ומשקיעים פרטיים. או סיוע במתן ליווי בנקאי / חוץ בנקאי באמצעות שותפינו העסקיים כולל גיוס הון לנכסים מניבים.  לכל סוגי העסקאות, גדולות ובינוניות. הכל בכפוף לאישור הגוף הממן ועל פי חוק והתחייבות הלקוח כי אין כל הליך המהווה הפרת חוק בכל מדינה בעולם.אנו מודעים לעובדה שליווי פיננסי הנו חלק משמעותי וחשוב לביצוע עסקאות גדולות ובינוניות. לעתים מהווה גורם חשוב לקיום העסקה .לכן אנו  פועלים בקשר ישיר ובשיתוף פעולה עסקי  הדוק עם מקורות ובעלי מקצוע מיומנים המסוגלים לתת מענה למימון ומינוף ליזמים.

לאחר בחינת העסקה ע"י הצוות המיומן יותאם עבורך גוף ממן פוטנציאלי למתן פתרון מימון השקעה או שותפות ע"י משקיעים פרטיים.

אצלנו ניתן למצוא מגוון פתרונות פיננסים המתאימים לסוג וגודל העסקה. לאחר בחינת העניין נדאג להתאים עבורך את הפתרון ולפגישה עם הגורמים המתאימים.  כאשר כל התהליך מתבצע באמינות ובמחויבות לדיסקרטיות מוחלטת. התהליך מלווה בעת הצורך עם עורכי דין ובעלי מקצוע מיומנים ויידועי שם בתחום.