יועץ נדל"ן

ייעוץ נדל"ן ופתרונות עסקיים בתחום הנדל"ן 

יועץ נדל"ן -הדרך לכל עסקה מתחילה ביועץ נדל"ן מקצועי ואמין לכן חשוב לפנות לבעל מקצוע איכותי ואמין אשר יספק שירות ייעוץ איכותיים ופתרונות עסקיים בתחום הנדל"ן. יש לא מעט אופציות להשקעה אבל לא בהכרח מה שמתאים לאחד מתאים לאחר, ישנן הרבה סוגיות על הפרק, לכן לפני קבלת החלטה כדאי ואף רצוי להיעזר בבעל מקצוע אשר ידריך וכוון אותנו, גם בארץ ובפרט במדינה אחרת

יועץ נדל"ן – צביקה דורון

שמי צביקה דורון, בן 53, תושב גבעתיים ואב לשתי בנות. יועץ נדל"ן

בעל השכלה משפטית (עו”ד משנת 1995 אולם איני עוסק בעריכת דין), מחזיק ברישיון נדל”ן ממשרד המשפטים משנת 1997 ועם ניסיון רב בליווי קונים בנדל”ן למגורים ולהשקעה.

בזכות הבנה מעמיקה וראייה רחבה של שוק הנדל”ן, הנני מתכבד, כיועץ השקעות נדלן מומחה ברמה הארצית (אשר רואה את התמונה הגדולה של שוק הנדל”ן), להציע לכם שירות של ייעוץ וליווי מעשי בתהליך של קניית דירה/בית, למגורים או להשקעה (בישראל ובחו”ל).

הייעוץ הנו נטרלי, ללא אינטרסים ואובייקטיבי לחלוטין.

כיועץ להשקעות בנדל”ן, הנני מציע את השירותים הבאים:

      ייעוץ חד פעמי –

 1. שעה וחצי, במחיר של 500 ש”ח. בניית תוכנית פעולה ספציפית למאפייני הלקוח. היכן כדאי לקנות כיום (והיכן פחות כדאי), ניתוח כל ההיבטים הרלוונטיים, הבנת סוג הנכס, תשואהועליית ערך, מבנה פיננסי, דירה, משרד, קרקע, כדאיות רכישה בארץ ובחו”ל ועוד.

 2. ליווי קונים בשטח –

  לבדיקת דירות לקנייה (להשקעה או למגורים),

  במחיר של 250 ש”ח לשעה. בחירת מיקום נכון בעל פוטנציאל, בדיקה נקודתית ומרחבית בשטח, כדאיות עתידית, סיוע בניהול מו”מ ועוד.

 3. ליווי מתעניינים בהשקעות בחו”ל

 4. מציעים לכם להשקיע בנדל”ן בחו”ל? אל תסגרו לפני שתיקחו אותי אתכם לפגישה במשרדי המשווק בישראל. בסיום הפגישה תקבלו ממני הסבר אישי אחד על אחד, והכל במחיר של 600 ש”ח לשעתיים.

 5. ליווי מוכרים במכירת דירתכם –

  בגבעתיים / רמת גן / תל אביב – שוקלים למכור דירה ולא בטוחים איך לעשות זאת נכון? פנו אלי ואשמח לעזור לכם בביצוע העסקה החשובה הזו.

כיועץ נדל”ן מומחה לתכנון פיננסי נדל”ני, הגישה שלי היא “הנכס שלכם – המחוייבות שלי”, ולכן הנני מעניק שירות אמין ביושר ובהגינות.
ע”י הכוונה ותמיכה מקצועית, תוכלו להרוויח עשרות אלפי שקלים בעסקה שתבצעו, ובעיקר לחסוך טעויות יקרות.

הייעוץ והליווי ניתנים לפי שעות עבודה, בהתאם לדרישות הלקוח.
לפני רכישת / מכירת נדל”ן, יש ערך רב להתייעצות עם יועץ נדל”ן מקצועי ובלתי תלוי.

מדובר על ייעוץ אישי אחד על אחד. הייעוץ עדכני למתרחש בשוק ביום המפגש והוא ממוקד וספציפי לנתונים שלכם. בייעוץ אציג בפניכם את סודות שוק הנדל”ן הישראלי, היכן כדאי לקנות דירה כיום בישראל, מיסוי, מימון, איתור פוטנציאל, הבדלים בין השקעה במשרד, קרקע ודירה, היבטים של רכישת נכס להשקעה בחו”ל ועוד.

רכישת דירה/בית הינה ההחלטה הגדולה והחשובה עבור עתידכם הכלכלי. אל תפעלו בחופזה כדי שלא תתחרטו בעתיד.

לפרטים נוספים הנכם מוזמנים לצלצל אלי כעת, או לשלוח אלי מייל:

צביקה דורון, יועץ נדל”ן מקצועי

טלפון: 0544-314232
מייל: ZVID@012.NET.IL