דירה בפיפרה

הבניין בפיפרה

דירה בפיפרה להשקעה

דירה בפיפרה, חברת SPRI EUROPE – גאה להציג בפניכם פרויקט מגורים נוסף שאנו משווקים בצפון בוקרשט,

אזור מבוקש משווק עבור חברה ידועה ובעלת מוניטין גבוהה בישראל.

הפרויקט: בניין בן 2 כניסות, 6 קומות סה"כ, קומת קרקע, 4 קומות טיפוסיות וקומת פנטהאוזים. דירות חדשות ישירות מהקבלן וברמה גבוהה.

דירה בפיפרה החלטה להשקעה נבונה – 44 דירות + יחידה מסחרית בקומת הקרקע.

בקומת המרתף מחסנים ואיזור "היי טק" בו מתוכנן חדר כושר. איזור ילדים, מועדון דיירים וכו'. חניות: חניה תת קרקעית מתחת לבניין וחניה עלית בצידו של הבניין.

ליווי עו"ד – את הפרויקט מלווה משרד עו"ד, בשיתוף עם השלוחה הרומנית של המשרד בבוקרשט. כאשר הדירות נרשמות בטאבו הרומני על שם הבעלים. העסקה נחתמת מול נוטריון רומני (נציג המדינה),

מפרט

במסגרת הפרויקט מתוכננת גינה ירוקה ואיזור ישיבה לרווחת הדיירים. בבניין 2 מעליות חדשניות ואיכותיות מבית חברת KONE. כל הדירות ממוזגות וכן בעלות מערכת חימום ומערכת גז דירתית, פרקט בכל הדירה, אינטרקום ועוד.

ניהול: הבניין מנוהל באופן מלא ע"י חברת ניהול מקומית שאחראית לתפעול שוטף של הבניין. ניקיון, פינוי אשפה, מערכות הבניין וכו'. 

ריהוט: הדירות מרוהטות באופן מלא – מכונת כביסה, פינת טלוויזיה, שולחן אוכל, תנור, ארונות, וילונות, מיטה כפולה, מטבח וכו'.

הדירות עצמן ינוהלו ע"י חברת ניהול מקומית שתדאג להחלפת השוכרים, גביית תשלומים, דיווח לרשויות המס, תפעול הנכס וכו.

למה דירה בפיפרה

פיפרה הנה שכונה הממוקמת בצידה הצפוני של העיר בוקרשט, בין סקטורים 1 ו- 2 של העיר.

אוכלוסיה: חתך האוכלוסייה הינו מעמד סוציו- אקונומי גבוה.בשנים האחרונות האיזור כולו במגמת צמיחה והתפתחות בבנייה ותשתיות, כחלק מהתאוששותה של רומניה בכלל ובוקרשט בפרט.

מיקום:

הפרויקט עצמו נמצא במיקום אסטרטגי מעולה – בסמוך לדרך A3 , הדרך הראשית המובילה לעיר השכנה, בראשוב. 

הפרויקט נהנה מסמיכות למרכז המשרדים והמסחר העצום של העיר בוקרשט. לשדה התעופה הנמצא מצפון לפרויקט,למרכז העיר בוקרשט הנמצאת דרומית לשכונת פיפרה במרחק נסיעה של כ- 9 ק"מ בלבד.

מסחר ותעשייה: כ- 1.25 מיליון מ"ר של משרדים נמצאים באיזור זה, 

פיפרה

נחשבת לשכונה בטוחה ושלווה. בה מתגוררות משפחות ועובדי מתחם המשרדים. באיזור גנים רבים ובתי ספר. המפורסם והיוקרתי שבהם הינו בית הספר האמריקאי הממוקם 5 ק"מ בלבד מהפרויקט ומושך אליו אוכלוסייה בינלאומית איכותית.

כמו כן, ניתן למצוא במרחק קילומטרים בודדים את גן החיות של בוקרשט, פארק הרסטראו המפורסם, את קניון פיפרה פלאזה, תחנת מטרו המובילה לחלקי העיר השונים, סוכנויות רכב רבות וכמובן סופר, בנקים, בית חולים וחנויות רבות.

למה כדאי להשקיע בדירה ברומניה

אבטלה – בערבות מהלכים להגדלת המשרות, הצליחה ממשלת רומניה להפחית את אחוזי האבטלה באופן דרסטי במהלך השנים האחרונות, שכרגע עומדים על כ- 4% בלבד, מהנמוכים באירופה )אחוז האבטלה הממוצע באירופה עומד על כ- 7%

לאחר שממשלת רומניה הכריזה על שורת צעדים לעידוד הכלכלה ע"י הפחתת מיסים, חברות בינלאומיות מהגדולות בעולם וביניהן : אורקל, קוקה קולה, אמזון, HP ועוד. בחרו לפתוח סניפים באיזור המשרדים של פיפרה 

צעדים אלו ועוד נתנו דחיפה משמעותית לכלכלת העיר, הגדלת  היצע מקומות העבודה וסיוע בהקטנת אחוז המובטלים בבוקרשט.

בשנת 2007 נקלעה רומניה למשבר כלכלי חריף ובתקופה זו צנחו מחירי הנדל"ן בקרוב ל- 100% מערכם.

החל משנת 2015 המחירים חזרו לעלות, והשלימו עלייה ממוצעת של כ- 30% ב- 5 השנים האחרונות, עדיין רחוק מאוד מהשיא של שנת 2007

בעיר בוקרשט מחירי הנכסים למגורים עלו ב- 31% לאורך 5 השנים האחרונות, מעט מעל הממוצע הארצי, כאשר בשנה האחרונה המחירים עלו ב- 2% ועומדים על ממוצע של כ- 1,300 אירו למ"ר

פוטנציאל שכירויות.

הביקוש לשכירות בבוקרשט ממשיך לטפס, כאשר בשנה האחרונה הביקושים עלו בכ- 16% , מה שבא לידי ביטוי בעליית מחירים של כ- 11% בשנה החולפת ובכ- 45% ב- 5 השנים האחרונות.

קישור לדף צור קשר לקבלת פרטים נוספים צרו איתנו קשר

 

תכנית דירה בפיפרה 55 מטר מרובע
תכנית דירה בפיפרה 57 מטר מרובע